Post Detail

26 stycznia 2022

Szkolenia BHP online w formie samokształcenia kierowanego co to takiego?

Szkolenia BHP online w formie samokształcenia kierowanego co to takiego?

Samokształcenie kierowane jest formą szkolenia umożliwiającego uzyskanie, aktualizowanie lub uzupełnianie wiedzy i umiejętności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, na podstawie materiałów przekazanych przez organizatora szkolenia

Powierz nam obsługę okresowych szkoleń BHP online dla pracowników administracyjnych, inżynieryjnych oraz kierowników i pracodawców.


organizujemy i realizujemy szkolenia bhp online dla wszystkich grup zawodowych pracowników i pracodawców w formie samokształcenia kierowanego.


Zapewniamy pełne wsparcie przy organizowaniu szkoleń BHP okresowych i wstępnych przy pracy zdalnej również poza siedzibą firmy. Oferujemy łatwą i szybką platformą e-learningową, która pozwala koordynować procesy szkoleniowe w sposób bezpieczny i łatwy. Umożliwiamy korzystanie z nowoczesnych narzędzi koordynowania procesem szkoleń, uzyskanych zaświadczeń, raportów i zestawień. Szkolenia, egzaminy oraz zaświadczenia również są dostępne online.Przeglądając tę ​​stronę, zgadzasz się z naszą polityką prywatności.
Zgadzam się